Wczytuję dane...

Piórniki

Piórnik to jeden z najważniejszych elementów wyposażenia każdego ucznia. Zawiera bowiem podstawowe rzeczy przydatne w szkole. Dziś piórniki dostępne są w taki wielu wzorach, że bez problemu można dobrać zarówno piórnik dla dziewczynki, jak i piórnik dla chłopca.

W tej kategorii proponujemy starannie wykonane, estetyczne piórniki szkolne i młodzieżowe, które są dostępne zarówno w wersji bez, jak również z wyposażeniem. W asortymencie posiadamy produkty pochodzące wyłącznie od sprawdzonych i cenionych firm, takich jak Herlitz, Paso, St. Right, Fabryka Ołówków St. Majewski, DERFORM oraz Step By Step. Wszystkie oferowane piórniki dla dziewczynek i chłopców cechują się solidnym wykonaniem oraz atrakcyjnym wzornictwem, a dzięki temu, że uszyto jest z trwałych i wytrzymałych materiałów, gwarantują długotrwałe użytkowanie. Poza modelami w formie tuby, proponujemy dwukomorowe piórniki szkolne dla dziewczyn, które zdobione są nie tylko postaciami z bajek, takimi jak np. bohaterki "Krainy Lodu" ("Frozen") czy Myszka Minnie, ale także kolorowymi kwiatami, motylami czy groszkami. Również piórnik dla chłopca można nabyć w jednym z kilkunastu nowoczesnych wzorów i żywych kolorów. Niezwyciężony Spiderman, kultowe Star Wars, niepowtarzalne Angry Bird lub niezawodni Avengers - to kilka przykładowych propozycji, jakie dla niego przygotowaliśmy. Można też zdecydować się na jakiś uniwersalny wzór, jak np. piórnik z koniem. Każdy dostępny piórnik szkolny i młodzieżowy został zaprojektowany i wyprodukowany w ten sposób, aby być przedmiotami lekkimi i zarazem maksymalnie pakownymi, doskonale sprawdzającymi się do użytku w przedszkolu, szkole oraz w domu.

Dostępne w naszej ofercie piórniki szkolne młodzieżowe z pewnością zaspokoją oczekiwania niejednego młodszego lub starszego ucznia. Oryginalny piórnik dla dziewczyn lub dla chłopców? Znajdziesz go na pewno w naszym asortymencie!

Sortuj według:
Wyświetl po produktów