Wczytuję dane...

Piórniki bez wyposażenia

Do niezbędnych artykułów szkolnych zaliczyć trzeba z pewnością piórniki. Wybór piórnika dla przedszkolaka czy ucznia szkoły podstawowej to nie lada wyzwanie, zwłaszcza, że producenci przybory te oferują w niezwykle szerokiej gamie wariantów, wzorów oraz kolorów. Piórniki szkolne mają istotne znaczenie przede wszystkim dla dzieci z młodszych klas, które z wielkim entuzjazmem wypełniają je rozmaitymi kolorowymi przyborami. Do najmodniejszych niewątpliwie należą te, które przedstawiają bohaterów kultowych bajek – takich jak np. postacie z "Krainy Lodu" czy Myszka Minnie dla dziewczyn albo Spiderman, Star Wars czy Avengers dla chłopców.

Dostępne w asortymencie naszego sklepu piórniki dla dziewczynek i chłopców zostały wykonane z trwałych i wytrzymałych materiałów, łatwo się otwierają i posiadają wiele praktycznych przegródek na różnego rodzaju akcesoria. Proponujemy modele jedno, dwu i trzykomorowe, a także tzw. tuby, które doskonale sprawdzą się jako piórnik młodzieżowy zarówno dla starszych dziewczyn, jak i chłopców. W tym ostatnim przypadku możemy polecić np. dwukomorowe saszetki w różnych wzorach oferowane przez markę St. Right. To ostatnio będące na topie piórniki szkolne młodzieżowe, w które chętnie zaopatrują się nastolatki.

Każdy dostępny w tej kategorii piórnik dla chłopca i dziewczynki został dostarczony przez renomowanego i znanego na rynku producenta. Nasza oferta obejmuje między innymi produkty takich firm jak: Herlitz, Paso, DERFORM, Interdruk oraz Fabryka Ołówków „St. Majewski”.

W pełni wyposażony piórnik dla dziewczynki z bohaterkami bajki „Frozen” lub piórnik z koniem? A może piórnik dla chłopca z Angry Birds? Nie jest ważne, jaki będziesz potrzebować piórnik – w naszej kolekcji z pewnością znajdziesz taki, o jakim marzy Twoje dziecko!

Sortuj według:
Wyświetl po produktów