Wczytuję dane...

Piórniki z wyposażeniem

Pióro, długopis, ołówek, kredki, flamastry, linijki czy gumki do mazania to przybory, które powinny znaleźć się w plecaku każdego ucznia lub uczennicy. Zamiast jednak tracić czas i energię na żmudne wybieranie wspomnianych artykułów spośród setek modeli czy wzorów, warto zdecydować się na gotowe piórniki szkolne z wyposażeniem.

Asortyment naszego sklepu obejmuje modele trzykomorowe, dwukomorowe oraz typu saszetka czy tuba. Są one dostępne w różnych wielkościach, kształtach i kolorach. Proponujemy produkty od renomowanych, cenionych producentów, takich jak m.in. Astra, STARPAK, Hama, Milan, CoolPack oraz innych. Każdy piórnik potrójny, podwójny czy innego rodzaju został wykonany z solidnych tworzyw i komponentów, gwarantujących długotrwałą wytrzymałość oraz funkcjonalność wyrobów.

Wszystkie akcesoria szkolne są bardzo pojemne i praktyczne, dostępne w szerokiej gamie wzorów i kolorów. Proponujemy m.in. modele z grafiką z filmu animowanego Kraina Lodu, z bohaterami uniwersum Marvela, z Myszką Mickey, Minnie, a także Spidermanem. W sprzedaży mamy wiele artykułów z innymi wzorami, np. owadami, robotami, kotami, samochodami, jak również wersje bardzo kolorowe, ale bez konkretnych grafik.

W zależności od piórnika, wewnątrz znajduje się komplet niezbędnych akcesoriów szkolnych, takich jak: kredki w kilku kolorach (konkretna liczba zależy od modelu produktu), flamastry, ołówki, długopisy, nożyczki, gumka, temperówka, klej, zakreślacze, pióro i naboje, a także zestaw geometryczny: ekierka, linijka, kątomierz.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów