Wczytuję dane...

Plecaki

Witamy w sklepie internetowym z bardzo szeroką ofertą artykułów szkolnych, wśród których znajdują się setki plecaki dla dziewczynek i dla chłopców. Bogactwo asortymentu każdemu z klientów pozwoli znaleźć coś dla siebie. Oferta dla dziewcząt zawiera szereg różnokolorowych tornistrów i plecaki z delikatnymi wzorami kwiatowymi, ciekawymi deseniami oraz nadrukami z zabawnymi postaciami zwierząt, bohaterami z kreskówek czy seriali młodzieżowych uwielbianych przez dzieci w wieku szkolnym. Plecaki dla chłopców to najczęściej klasyczne modele sportowe lub tornistry z nadrukami. Wiele z nich nawiązuje do znanych bajek oraz filmów m.in. Auta - Cars, Spiderman czy StarWars.

Bezpieczne plecaki dla zdrowia i uniwersalne

Oprócz tego znajdziecie także u nas plecaki uniwersalne odpowiednie zarówno dla chłopaków, jak i dziewczyn (unisex). Proponowane przez nas wzornictwo zostało dobrane w taki sposób, by trafić w dziecięce gusta, z kolei ergonomia tornistrów z pewnością zaspokoi oczekiwania rodziców troszczących się od zdrowie swoich pociech. Wszystkie produkty nadają się idealnie do codziennego użytkowania – są wygodne i praktyczne, doskonale przylegają do pleców, dzięki czemu ułatwiają utrzymanie prawidłowej postawy ciała. Plecaki z naszego sklepu to gwarancja dobrego wyboru – o ich funkcjonalności świadczy też mocny materiał, z którego zostały wykonane, a także szerokie ramiączka. Wybierając jeden z naszych modeli, wybierasz plecak, który będzie atrakcyjny wizualnie i zarazem bezpieczny dla zdrowia dzieci.

Plecaki nie tylko do szkoły

Nasze plecaki nadają się świetnie nie tylko na co dzień do noszenia szkolnego wyposażenia – zeszytów, książek i artykułów biurowych – ale również do innych celów. To niezbędne akcesorium, które przyda się podczas wyjścia na basen czy krótkiej wycieczki za miasto, kiedy trzeba spakować gdzieś parę drobiazgów, jedzenie czy ubranie na zmianę. Plecaki sprawdzają się też rewelacyjnie podczas górskich wędrówek czy wycieczek rowerowych, kiedy trzeba swobodnie operować dłońmi. To najlepsza i najwygodniejsza forma noszenia rzeczy codziennego użytku. Ergonomię korzystania z naszych plecaków dodatkowo poprawia fakt podziału na praktyczne kieszenie zabezpieczone mocnymi zamkami. Standardowo są to trzy lub cztery kieszenie (od najmniejszej do największej), a często również boczne kieszonki – idealne na termos z herbatą czy paczkę chusteczek higienicznych. Ciekawy układ mają też plecaki miejskie, które są nieco bardziej stonowane i eleganckie – składają się z większej kieszeni tylnej i prostej kieszeni z przodu, która jest nieco mniejsza.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów