Wczytuję dane...

Plecaki

Witamy w sklepie internetowym z bardzo szeroką ofertą artykułów szkolnych, wśród których znajdują się setki plecaków dla dziewczynek i dla chłopców. Bogactwo asortymentu każdemu z klientów pozwoli znaleźć coś dla siebie. Oferta dla dziewcząt zawiera szereg różnokolorowych plecaków z delikatnymi wzorami kwiatowymi, ciekawymi deseniami oraz nadrukami z zabawnymi postaciami zwierząt, bohaterami z kreskówek czy seriali młodzieżowych uwielbianych przez dzieci w wieku szkolnym. Plecaki dla chłopców to najczęściej klasyczne modele sportowe, wiele z nich nawiązuje do znanych postaci z gier, bajek oraz filmów. Oprócz tego znajdziecie także u nas bogatą gamę plecaków młodzieżowych, których wzornictwo jest oparte na najnowszych trendach.


Plecaki wygodne i bezpieczne dla zdrowia

Proponowane przez nas wzornictwo zostało dobrane w taki sposób, by trafić w dziecięce gusta, z kolei ergonomia tornistrów z pewnością zaspokoi oczekiwania rodziców troszczących się od zdrowie swoich pociech. Wszystkie produkty nadają się idealnie do codziennego użytkowania – są wygodne i praktyczne, doskonale przylegają do pleców, dzięki czemu ułatwiają utrzymanie prawidłowej postawy ciała. Plecaki z naszego sklepu to gwarancja dobrego wyboru – o ich funkcjonalności świadczy też mocny materiał, z którego zostały wykonane, a także szerokie ramiączka. Coraz więcej modeli wyposażonych jest również w pas mostkowy oraz biodrowy, które znacząco poprawiają komfort noszenia, nawet przy dużym obciążeniu. W naszej ofercie proponujemy plecaki z różną pojemnością, wyposażone w 2, 3 lub więcej komór, aby jak najlepiej dopasować plecak do potrzeb użytkownika. Większość modeli posiada dodatkowe kieszenie frontowe oraz boczne na akcesoria typu piórnik, śniadaniówka czy bidon z napojem. Wybierając jeden z naszych modeli, wybierasz plecak, który będzie atrakcyjny wizualnie, i zarazem bezpieczny dla zdrowia dzieci.


Plecaki nie tylko do szkoły

Nasze plecaki nadają się świetnie nie tylko na co dzień do noszenia szkolnego wyposażenia – zeszytów, książek i artykułów biurowych – ale również do innych celów. To niezbędne akcesorium, które przyda się podczas wyjścia na basen czy krótkiej wycieczki za miasto, kiedy trzeba spakować gdzieś parę drobiazgów, jedzenie czy ubranie na zmianę. Plecaki sprawdzają się również rewelacyjnie podczas górskich wędrówek czy wycieczek rowerowych, kiedy trzeba swobodnie operować dłońmi. Plecak, to najlepsza i najwygodniejsza forma noszenia rzeczy codziennego użytku.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów