Wczytuję dane...

Na kółkach

Plecaki szkolne na kółkach

Witamy Państwa w zakładce zawierającej część oferty, w której znajdują się plecaki szkolne na kółkach. Są one doskonałym wyborem dla dzieci, które oprócz książek, chcą zabrać do szkoły laptop, jednak nie chcą dźwigać dodatkowej torby. Tornister na kółkach doskonale rozwiązuje ten problem, umożliwiając łatwe i bezpieczne zapakowanie podręczników i komputera, a także chroniąc maluchy przed nadwyrężeniem pleców. Wnętrze takiego plecaka składa się z dwóch komór, z których główna zawiera dodatkową przegrodę na laptopa, natomiast mniejsza – dwie zapinane na zamek kieszonki z organizerem. Tornister posiada wysuwany uchwyt oraz chowane ramiączka na tyle torby, dzięki którym plecak można komfortowo przenieść tam, gdzie jazda na kółkach jest uniemożliwiona.

Wszystkich zainteresowanych ofertą serdecznie zachęcamy do szczegółowego zapoznania się szerokim asortymentem naszego sklepu, olbrzymim wyborem kształtów, wzorów i kolorów naszych produktów, a także życzymy udanych zakupów.

Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.