Wczytuję dane...

Bidony

Każdy rodzic wie doskonale, jak niezdrowe są wszelkie przesłodzone, gazowane napoje, od których wręcz uginają się sklepowe półki. Niestety, dzieci je uwielbiają. I pomimo przestróg, a nawet zakazów rodziców, mówiących o tym, aby ich nie kupować, pociechy często je wybierają. Dzieje się tak zwłaszcza w sytuacjach, kiedy dzieciaki są bardzo spragnione, np. po lekcji W-F-u w szkole albo podczas wyjątkowo upalnego dnia. Aby więc zapobiec takim sytuacjom, warto wyposażyć pociechę w specjalny pojemnik na napoje.

W sklepie Tornistry.com.pl sprzedajemy wysokiej jakości bidony dla dzieci. Sprawdzą się one do szkoły, ale również na wycieczkę, trening, zajęcia pozalekcyjne czy też spotkania z kolegami po lekcjach. Nasze pojemniki są bardzo szczelne, co zapobiega niechcianemu wylaniu się zawartości. Równocześnie mają solidne, ale i wygodne zamknięcia. Akcesoria szkolne są produkowane z wysokiej jakości, trwałych tworzyw, gwarantujących długotrwałą żywotność, solidność oraz estetyczny wygląd wyrobów.

Bidony do szkoły są dostępne w różnych wielkościach, pojemnościach oraz kształtach. W ofercie mamy bogaty wybór bidonów w różnorodnych kolorach oraz z wieloma grafikami z najpopularniejszymi bohaterami bajek i filmów. Proponujemy więc m.in. modele z postaciami z Krainy Lodu, Gwiezdnych Wojen, bajki Masza i Niedźwiedź, a także ze Spidermanem, Myszkami: Mickey i Minnie, Kopciuszkiem oraz bohaterami filmu animowanego Auta.

Nasz asortyment uzupełniają oryginalne kubki termiczne, które z powodzeniem sprawdzą się jako zakup nie tylko dla dzieci, ale i osób dorosłych.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów
Promocja

Bidon ROBOTY (BKRO11)

8,01 PLN*
8,90 PLN*
Oszczędzasz 0.89 PLN
* z podatkiem VAT
Promocja

Bidon Myszka Minnie (BKMM24)

7,12 PLN*
8,90 PLN*
Oszczędzasz 1.78 PLN
* z podatkiem VAT
Promocja

Bidon SOY LUNA (BSL10)

6,23 PLN*
8,90 PLN*
Oszczędzasz 2.67 PLN
* z podatkiem VAT