Wczytuję dane...

Śniadaniówki

Zarówno pierwsze, jak i drugie śniadanie należy do najważniejszych posiłków dnia. Są szczególnie istotne dla dzieci. Pożywne kanapki, owoce czy drobne przekąski zjedzone w przerwie między lekcjami dodają energii do działania, poprawiają koncentrację i rozwijają pamięć. Śniadaniówki szkolne dla dzieci będą najlepsze do przechowywania kanapek i innego jedzenia.

Nasza oferta obejmuje szeroką gamę śniadaniówek do szkoły dostępnych w różnych rozmiarach, wzorach, kształtach i pojemnościach. Proponujemy modele z ukochanymi przez dzieci postaciami z bajek i filmów animowanych, m.in. Spidermanem, bohaterkami Krainy Lodu, Myszką Minnie, Psim Patrolem, samochodami z Aut czy też bohaterami z Gwiezdnych Wojen. W asortymencie mamy również wersje ze zwierzętami (m.in. kotami, psami, końmi, a nawet dinozaurami) oraz z grafiką nawiązującą do piłki nożnej.

Wszystkie dostępne akcesoria zostały wyprodukowane z wytrzymałych, wysokogatunkowych materiałów. Zastosowanie dobrej jakości tworzyw oraz wysoka precyzja produkcji gwarantują trwałość, estetykę oraz użyteczność wyrobów na długi czas. Pojemniki są zapinane na solidny zatrzask, zapobiegający niechcianemu otwieraniu się śniadaniówki. W sprzedaży znajdują się modele od sprawdzonych, polecanych producentów. Są one do nabycia w bardzo atrakcyjnych, konkurencyjnych cenach.

Poza śniadaniówkami szkolnymi, które można zakupić pojedynczo, oferujemy również korzystne cenowo zestawy, składające się z pojemnika na kanapki oraz bidonu na napoje.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów