Wczytuję dane...

Gumki do mazania i temperówki

Złamana kredka, nieprawidłowo wpisany ołówkiem w zeszycie wynik dodawania czy też niestarannie narysowany na plastyce obrazek. To tylko kilka przykładów sytuacji, z którymi mierzy się każdego dnia przedszkolak albo uczeń. Aby więc złamany ołówek czy inne wspomniane przypadki nie zniechęcały już nigdy malucha do pracy i nauki, w piórniku dziecka powinny znaleźć się niezbędne akcesoria szkolne, takie jak gumki do mazania oraz temperówki.

W sklepie Tornistry.com.pl znaleźć można szeroki asortyment wspomnianych przyborów. Proponujemy artykuły od cenionych, sprawdzonych marek, takich jak m.in. Astra, Zenith, Bambino, Colorino, Milan, Pentel oraz wielu innych. W sprzedaży mamy modele w różnych kształtach, wielkościach i kolorach. Tak bogaty wybór gwarantuje, że każdy Klient z powodzeniem znajdzie w naszej ofercie temperówkę albo szkolną gumkę do mazania najlepiej odpowiadającą określonych potrzebom i gustom.

Nasze gumki i strugaczki są dostępne w różnych ciekawych, sympatycznych wzorach i formach: misia pandy, pingwina, żółwia i innych zwierzaków, motocykla, gitary elektrycznej, arbuza, banana i innych owoców. Ponadto na stanie są dostępne artykuły o kształcie szminki, kapelusza, torebki damskiej, robota, dziadka do orzechów, a nawet syreny oraz szeregu innych wzorów. Nasze produkty cechują się oryginalnym, skutecznie przyciągającym wzrok wyglądem, a także dużą funkcjonalnością. Gumki do mazania pozwalają na łatwe i efektywne usunięcie dowolnych zapisków wykonanych ołówkiem, z kolei temperówki sprawnie i szybko zaostrzą dowolną kredkę albo ołówek.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów