Wczytuję dane...

Angry Birds

Kolekcja Angry Birds - plecaki, tornistry i piórniki

Wychodząc naprzeciw wszystkim fanom jednej z najsłynniejszych gier mobilnych, „Angry Birds”, asortyment sklepu Tornistry.com.pl poszerzyliśmy o wyjątkową kolekcję produktów inspirowanych kolorowymi ptakami-nielotami. W jej skład wchodzą przede wszystkim różnego rodzaju przybory szkolne, które zostały w całości wykonane z bezpiecznych dla maluchów materiałów. Małemu miłośnikowi „Angry Birds” możemy zaproponować tornister szkolny lub nieduży plecak wycieczkowy, który sprawdzi się nie tylko na lekcje, ale również na zajęcia pozalekcyjne czy na wyprawę poza miasto. Doskonałym dodatkiem do tornistra może być kolorowy piórnik „Angry Birds”, zapinany na zamki błyskawiczne i przyozdobiony efektownym brelokiem.

Zarówno piórnik podwójny, jak i w formie tuby będzie z całą pewnością znakomitym uzupełnieniem wyprawki dla przedszkolaka lub ucznia szkoły podstawowej. Kolekcja „Angry Birds” prezentowana w tej kategorii obejmuje ponadto takie produkty, jak: torby podróżne, worki na obuwie, saszetki na sznurku, fartuszki do prac plastycznych, segregatory oraz teczki A4.

Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.