Wczytuję dane...

Herlitz

Plecaki szkolne i tornistry Herlitz Smart

Znana niemiecka marka Herlitz oferuje wszystko to, co jest niezbędne dzieciom do szkoły i przedszkola. Na międzynarodowym rynku firma istnieje od 1904 roku, natomiast w Polsce została zarejestrowana w 1992 roku. Kolekcje sygnowane logo Herlitz są tworzone w oparciu o najnowocześniejsze standardy, spełniają normy bezpieczeństwa, a przy tym przyciągają uwagę nowoczesnym wzornictwem i atrakcyjną, miłą dla oka kolorystyką.W asortymencie naszego sklepu oferujemy szeroki wybór najwyższej jakości produktów marki Herlitz, do których należą plecaki szkolne i przedszkolno-wycieczkowe, a także ergonomiczne tornistry, które zarówno pod względem solidności wykonania, jak i bezpieczeństwa, nie mają nic sobie do zarzucenia. Poza linią Midi, Midi Truck oraz Midi Miss Pretty, szczególną popularnością cieszy się seria Herlitz Smart. Obejmuje ona zarówno plecaki, jak i tornistry, cechujące się niewielką wagą, wysokim komfortem noszenia oraz materiałami odblaskowymi gwarantującymi optymalną widoczność w ciemności.

Tornistry i plecaki Herlitz w korzystnych cenach

Plecak szkolny czy ergonomiczny tornister to nie jedyne produkty, które można znaleźć w dostępnej w tej kategorii kolekcji przygotowanej przez firmę Herlitz. W jej skład wchodzi także wiele innych gadżetów, wykonanych z dbałością o najmniejsze detale i wyposażone w najnowocześniejsze rozwiązania. Są to między innymi podwójne piórniki z wyposażeniem, torby kurierskie, a także kilkuczęściowe zestawy dla maluchów, dostępne w kilku wzorach: Midi Plus Truck, Midi Plus Ballerina oraz Flexi Plus Butterfly.

Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.