Wczytuję dane...

Astra

Z sukcesem już od 90 lat prowadzimy działalność na rynku polskim i europejskim, stając się jednym z czołowych liderów w branży artykułów szkolnych, biurowych oraz artystycznych.

Nieustannie kreujemy i podążamy za trendami oraz zmieniającymi się potrzebami naszych Klientów. Dzięki temu stworzyliśmy portfolio najwyższej jakości produktów, które stale wzbogacamy o innowacyjne i funkcjonalne pozycje.

Szeroka gama naszych produktów plastycznych dedykowana jest zarówno dzieciom, młodzieży, jak i profesjonalnym artystom, a kluczowe produkty ASTRA, takie jak: plastelina, modelina i farby plakatowe stały się synonimem naszej marki.

To właśnie dzięki nim dzieci rozwijają swoją wyobraźnię i uczą się poprzez zabawę, gdzie w połączeniu z dziecięcą wrażliwością stają się doskonałym narzędziem do wyrażania emocji i ubarwiania otaczającej rzeczywistości.

W portfolio firmy ASTRA S.A. znajdują się produkty następujących marek:

Astra – materiały plastyczne dla dzieci i młodzieży

Zenith – najwyższej jakości artykuły piśmienne, z ponad sześćdziesięcioletnią tradycją na rynku europejskim

Creativo – artykuły kreatywne dla wszystkich pragnących rozwijać wyobraźnię

Artea – artykuły dla plastyków i profesjonalistów

Nasze linie licencyjne: Real Madrid, FC Barcelona, National Geographic, Disney, Warner Bros, Dreamworks, Chelsea FC, Manchester United znajdują corocznie szerokie gremium fanów. Są to najwyższej jakości plecaki, torby, saszetki, piórniki oraz akcesoria dostosowane do wszystkich grup wiekowych.

Szczególną uwagę poświęcamy funkcjonalności i ergonomii naszych produktów, stworzonych przez najlepszych projektantów i specjalistów.

Współpracujemy również z prestiżowymi ośrodkami akademickimi i przeprowadzamy szkolenia dla nauczycieli oraz dbamy o bezpieczeństwo i najwyższy komfort naszych Klientów podczas użytkowania produktów. Nasze produkty podlegają najwyższej kontroli jakości podczas procesu produkcyjnego, które odbywa się codziennie we własnym laboratorium w Przemyślu.

Jednocześnie posiadamy wszelkie certyfikaty potwierdzające najwyższą jakość i spełnienie najbardziej rygorystycznych wymogów rynku UE.

Wyobraźnia nie ma granic, dlatego każdego dnia udoskonalamy nasze produkty.

Wszystko po to, aby sprostały oczekiwaniom naszych najbardziej wymagających Klientów.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów