Model: SGT250
Kod producenta: 5414301517399
Gwarancja: 12 miesięcy
Koszt wysyłki od: 8.90 PLN
Producent: Smart Games

Gra logiczna Dziura w całym, Smart Games (SGT250)


Gry SMART GAMES powstały z myślą o rozwoju kreatywności Twojego dziecka. Pomogą skupić uwagę na problemie i będą uczyły w jaki sposób można go rozwiązać. Będą inspirować do nauki w ciekawy, a przede wszystkim przystępny sposób. Ich celem jest nauczenie elastycznego myślenia, które z pewnością będzie pomocne w przyszłości.

Znajdź właściwą drogę i rozwiąż zagadkę. Odkryj, jak ułożyć wszystkie elementy na magnetycznej planszy.

48 zadań od banalnych do wyjątkowo trudnych.

Gra polega na odpowiednim ułożeniu określonej liczby myszek na wskazanych polach z liczbami, a następnie dopasowaniu plasterków sera tak, by zostały spełnione zasady: na polu gry muszą zmieścić się wszystkie kawałki sera, układanki nie mogą na siebie nachodzić, ani zakrywać myszek, półokrągłe wycięte fragmenty plasterków sera muszą się tak stykać by tworzyć okrąg we wnętrzu pola gry, natomiast przy brzegach mogą być pozostawione w formie półokręgów, przez powstałe okręgi we wnętrzu pola gry mają być widoczne myszki lub liczby. 

Wiek: +6

Liczba graczy: 1

Zawartość: 48 zadań i rozwiązań, w formie poręcznej książeczki zapinanej na zatrzask, zaopatrzony w magnetyczną planszę, kawałki sera oraz myszki na magnesy.

Wymiary opakowania: 16 x 16,5 cm

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...