Wczytuję dane...
Model: 138784
Kod producenta: 4047443341549
Gwarancja: 12 miesięcy
Koszt wysyłki od: 8.90 PLN
Producent: CooCaZoo

Portfel Coocazoo CashDash II, Brush Camou

Portfel Coocazoo CashDash II, Brush Camou to bardzo praktyczny, wzorem dopasowany do pozostałych produktów portfel młodzieżowy. Wykonany z wysokiej jakości nieprzemakalnych materiałów. Portfel w niebiesko - granatowe wzory ozdobiony haftowanym logo w limonkowym kolorze.

Portfel posiada dwie przegrody na banknoty, liczne przegródki na karty oraz większą na dokumenty. Wygodnie zamykany na rzep oraz składany na trzy. W środku kieszeń na monety zapinana na zamek.

Posiada również dużą, przezroczystą kieszonkę na rzep, zaprojektowaną z myślą o łatwym dostępie do biletów np. autobusowych. Wnętrze wyściełane oryginalnym, niepowtarzalnym wzorem.

Dane techniczne:

materiał: Polyester

wymiary: 10x1,5x12 cm

waga: 85 g

Marka Coocazoo pojawiła się na polskim rynku w 2013 roku i zyskała dużą popularność. Nazwa marki to połączenie 3 słów:

Cool – fajny, modny, na czasie;

Care – opieka, dbałość o użytkownika;

Zoo – popularna nazwa stacji metra w Nowym Jorku, gdzie swe początki miała kultura grafitti.

W plecakach i torbach wykorzystano wiele znanych i wiele nowych rozwiązań, które użytkownikowi zapewnią funkcjonalność, wygodę użytkowania i poprawią bezpieczeństwo (elementy odblaskowe). Użyto mocnych materiałów, aby plecak służył jak najdłużej i jak najlepiej. W rezultacie produkty marki Coocazoo są wygodne, praktyczne, modne i będą dla użytkownika wspaniałymi towarzyszami przez cały dzień, w szkole i poza nią…

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...