Model: 138781
Kod producenta: 4047443341518
Gwarancja: 12 miesięcy
Realizacja zamówienia: 24-48 godzin
Koszt wysyłki od: 8.90 PLN
Producent: CooCaZoo

Coocazoo portfel CashDash 2, MatchPatch Woodsman

Portfel Coocazoo MatchPatch Woodsman to bardzo praktyczny, wzorem dopasowany do pozostałych produktów portfel młodzieżowy. Wykonany z wysokiej jakości nieprzemakalnych materiałów. Uniwersalny wzór przypadnie do gustu każdemu.

Portfel posiada dwie przegrody na banknoty, liczne przegródki na karty oraz większą na dokumenty. Wygodnie zamykany na rzep oraz składany na trzy. W środku kieszeń na monety zapinana na zamek.

Posiada również dużą, przezroczystą kieszonkę na rzep, zaprojektowaną z myślą o łatwym dostępie do biletów np. autobusowych. Wnętrze wyściełane oryginalnym, niepowtarzalnym wzorem.

Dane techniczne:

materiał: Polyester

wymiary: 10x1,5x12 cm

waga: 85 g

Marka Coocazoo pojawiła się na polskim rynku w 2013 roku i zyskała dużą popularność. Nazwa marki to połączenie 3 słów:

Cool – fajny, modny, na czasie;

Care – opieka, dbałość o użytkownika;

Zoo – popularna nazwa stacji metra w Nowym Jorku, gdzie swe początki miała kultura grafitti.

W plecakach i torbach wykorzystano wiele znanych i wiele nowych rozwiązań, które użytkownikowi zapewnią funkcjonalność, wygodę użytkowania i poprawią bezpieczeństwo (elementy odblaskowe). Użyto mocnych materiałów, aby plecak służył jak najdłużej i jak najlepiej. W rezultacie produkty marki Coocazoo są wygodne, praktyczne, modne i będą dla użytkownika wspaniałymi towarzyszami przez cały dzień, w szkole i poza nią…

Polecamy