Wczytuję dane...
Model: FDPS6KA
Kod producenta: 5901130068920
Gwarancja: 12 miesięcy
Realizacja zamówienia: 24 godzin
EAN: 5901130068920
Koszt wysyłki od: 9.25 PLN
Producent: Kidea

Farby do malowania palcami ze stempelkami 6 kolorów KIDEA (FDPS6KA)

Farby do malowania palcami 6 szt. ze stempelkami+ pędzelek, to zestaw sześciu kolorów: zielony, niebieski, czerwony, żółty, biały i czarny.

Farby są wygodnym jednoczęściowym opakowaniu, dzięki czemu dziecko nie pogubi już słoiczków.

Na każdej zakrętce można znaleźć pieczątkę z różnymi kształtami: rybi, kaczuszki, drzewka, liścia, ptaka czy motylka.

Farby przeszły bardzo restrykcyjne testy co pozwala nawet małym dzieciom korzystać z produktów, ćwiczyć swoje zdolności manualne i pobudzać sensorykę.

Sposób użycia: Przed użyciem należy upewnić się czy nie zachodzi reakcja alergiczna przez zapoznanie się ze składem oraz próbę na wewnętrznej stronie ręki. W przypadku podrażnień zmyć. Unikać kontaktu z oczami. Do zmycia farb użyć wody z mydłem. Farby są odpowiednie  do różnych powierzchni. Przechowywać z zamkniętym opakowaniu. 

Ilość kolorów: 6

Twórcza zabawa to najlepszy sposób na rozwój każdego dziecka! Potrzebna inspiracja? W domu, w klasie czy w świetlicy KIDEA zawsze przychodzi z pomocą. Jej świat jest pełen pomysłów na kreatywne spędzenie czasu! KIDEA przygotowała dla dzieci różnorodne produkty, zachwycające intensywnymi kolorami i wyjątkowymi cechami. Dzięki nim nasze pociechy mogą wyrażać emocje i przedstawiać marzenia na wiele wspaniałych sposobów. KIDEA to sprawdzona jakość i bezpieczeństwo- żeby każde dziecko mogło od najmłodszych lat poznawać radość tworzenia. W tym właśnie celu powstała KIDEA: CREATE AND HAVE FUN!

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...