Wczytuję dane...

Beniamin sp. z o.o s.k. istnieje na rynku od ponad 20 lat. Zaczynaliśmy od produkcji kilku rodzajów prostej wycinanki, a dziś jesteśmy jednym z największych w Polsce producentów artykułów szkolnych i biurowych. Produkujemy i importujemy artykuły szkolne – głównie licencyjne, biurową markę REXUS, a także gry edukacyjne.
Nasza oferta to bardzo szeroka gama artykułów niezbędnych do nauki, zabawy i pracy. Są wśród nich: zeszyty, bruliony, bloki, wycinanki, segregatory, notesy, teczki z gumką, kleje, nożyczki, piórniki, plecaki, długopisy, plastelina, farby i wiele innych.
Staramy się być jak najbliżej naszych klientów – to dla nich śledzimy trendy, oglądamy bajki i młodzieżowe filmy, szukamy nowych uszlachetnień produktów, staramy się aby nasze produkty oprócz wartości materialnej opowiadały zawsze jakąś historię. Realizując to założenie w praktyce uruchomiliśmy sklep online, również z platformą sprzedaży hurtowej.

Nasze podejście zostało uhonorowane godłem konsumenckim „ Najlepsze w Polsce” –certyfikat jest w naszym posiadaniu od 2007 roku. W marcu 2012 otrzymaliśmy również od Centrum Badań i Monitorowania Jakości CONSUMERS QUALITY CERTYFICATE, za strategię przedsiębiorstwa skierowaną na zadowolenie klienta oraz wysoką jakość naszych produktów, ze szczególnym naciskiem na bloki, wycinanki i teczkę z gumką.
Zaś w 2013 Beniamin znalazł się w ZŁOTEJ SIÓDEMCE BRANŻY DZIECIĘCEJ w kategorii ARTYKUŁY SZKOLNE.

Od 2004 roku jesteśmy licencjobiorcą Disney, dzięki czemu w naszej ofercie znajdują się produkty znanych brandów: Księżniczki, Jej wysokość Zosia, Wróżki, Klinika dla Pluszaków, Jake i Piraci z Nibylandii, The Good Dinosaur, Milles z przyszłości, Spider-man, The Avengers (Iron-man, Thor, Capitan America). Posiadamy również licencje Rachael Hale, ZOO Portraits, Keith Haring.

Beniamin, w ciągłej trosce o dobro i prawidłowy rozwój dzieci, wprowadził do swojej oferty GRY EDUKACYJNE. Teraz mamy ich już 28! Każda z nich rozwija fantazję i bawi, równocześnie ucząc i pogłębiając wiedzę dziecka. Wiele z naszych gier rozwija talenty Dziecka i pozwala mu odkrywać nowe umiejętności. Rozwija się refleks i umiejętność logicznego myślenia, a przede wszystkim dzieci uczą się zdrowej rywalizacji. Gry – to prezent dla całej rodziny!
Nie zapominając o dorosłych i młodzieży, mamy również ofertę artykułów biurowych, która dzięki dobrej jakości i rozsądnej cenie cieszy się dużą popularnością.

Chcąc produkować artykuły papiernicze wyposażyliśmy naszą halę produkcyjną w szeroki i nowoczesny park maszynowy. Dzięki czemu działamy również jako drukarnia usługowa. Naszym klientom możemy zaoferować naprawdę konkurencyjne ceny, krótkie terminy realizacji, elastyczność, świetny serwis i mnóstwo nowoczesnych technologicznie udogodnień i rozwiązań. Produkujemy: opakowania, katalogi, ulotki, plakaty, kalendarze i wiele innych.