Wczytuję dane...

Minionki

Któż nie zna Minionków – sympatycznych stworków uwielbiających zabawę, psoty i porozumiewających się specyficzną mieszanką języków angielskiego, hiszpańskiego i minionkowego? Dla wszystkich miłośników i miłośniczek tych żółtych istot przygotowaliśmy szereg akcesoriów szkolnych z ich wizerunkiem.

Proponujemy lekkie, a przy tym bardzo pojemne i funkcjonalne plecaki wyprodukowane z najwyższej jakości materiałów. Precyzja wykonania oraz zastosowanie solidnych, wodoodpornych tworzyw gwarantuje użyteczność oraz doskonały wygląd plecaków na długi czas. Tornistry zostały wyposażone w liczne kieszenie wewnętrzne i zewnętrzne, w których zmieszczą się wszystkie niezbędne książki, zeszyty, przybory i akcesoria szkolne. Mają wytrzymałe, komfortowe w użytkowaniu szelki z regulacją długości, a także ergonomiczne, usztywnione plecy pokryte oddychającą siatką.

Oferujemy również solidne, pojemne piórniki w Minionki zamykane na zamek. Optymalna wielkość umożliwia łatwe przechowywanie długopisów, ołówków, linijek, mazaków oraz szeregu innych podręcznych przyborów. Artykuły cechują się świetnym wyglądem oraz trwałą, intensywną kolorystyką. Mają zamocowane ozdobne zawieszki gumowe.

Nasz asortyment uzupełniają bardzo kolorowe, a przy tym praktyczne i przydatne nalepki na zeszyt w Minionki. Komplet nalepek sprawdzi się jako etykieta z imieniem i nazwiskiem właściciela, służąca do przytwierdzenia na zeszytach czy podręcznikach. Ponadto naklejki pełnią również funkcję dekoracyjną, oryginalnie ozdabiając przedmiot, do którego zostały przymocowane.

Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.